Piparmünt

Kui sulle meeldib klassikaliselt mündine maitse, siis Piparmünt on sinu jaoks perfektne.

 

Püsitellimus (180 tk), €14.7*

*Tasuta saatmine, 98% väiksem jalajälg ja iga pesu on 48% soodsam. Loe rohkem.

Väike purk (45 tk), €6.99

Kirjeldus

Plastivaba

Vegan

Lihtne kasutada

Reisisõbralik

Kuidas püsitellimus töötab?
1
Sulle saadetakse 180 tabletti iga 3 kuu tagant. Sa saad tellimuse lõpetada igal ajal.
2
Kui sa teed püsitellimuse rohkem kui ühele inimesele, siis saadetakse ka taastäited tihemini. Iga taastäite hind on 14.7€.
3
Esimese tellimusega tuleb sulle koos tablettidega ka klaaspurk. Taastäited tulevad komposteeruvas kotikeses.
Tabletid, mis maagiliselt muutuvad hambapastaks.
1 Näri tablett läbi

2 Pese märja hambaharjaga

3 Loputa veega
 

Nii lihtne ongi.

Lisainfo

Family Size

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15

“Piparmünt” on saanud 0 vastust

 1. Tabletid olid mõnusa maitsega- hambapasta puhul ääretult oluline. Samuti vahutasid need piisavalt, et tekiks mõnus harjumuspärane tunne, ent ei sisalda naatriumlarüülsulfaati,mis võib limaskesti ärritada. Suurepärane!

 2. Esimest korda hambapesutablettidest kuuldes olin skeptiline, et toote tekstuur saab olla sarnane hambapastaga, kuid ei pidanud pettuma. Piparmündi maitse on väga mõnus ja tablett läheb ilusti vahule. Tekstuur pole üldse kriidine, nagu mõnel tabletil. Ainus asi, mida oodata ei osanud, et osa tabletti jääb hamba külge kinni, aga harjamisega tuleb see kenasti maha.

 3. Tabletid olid mõnusa maitsega- hambapasta puhul ääretult oluline. Samuti vahutasid need piisavalt, et tekiks mõnus harjumuspäane tunne, ent ei sisalda naatriumlarüülsulfaati,mis võib limaskesti ärritada. Suurepärane!

 4. Esimest korda hambapesutablettidest kuuldes olin skeptiline, et toote tekstuur saab olla sarnane hambapastaga, kuid ei pidanud pettuma. Piparmündi maitse on väga mõnus ja tablett läheb ilusti vahule. Tekstuur pole üldse kriidine, nagu mõnel tabletil.

 5. Esimesed hambapesutabletid, mis päriselt vahutavad ja on hea maitsega! Välismaistel mingi imelik maitse küljes ja vahutamisest pole haisugi….

 6. Münt on minu esimene kogemus hambapesutablettidega ja ma ei pidanud pettuma. Juhuu! 🙂 Hambapesu ajal vahutab minule sobivalt ja pärast hambapesu on suus mõnus värske maitse. Teen kindlasti püsitellimuse ja soovitan aktiivselt oma sõpradele ka!

 7. Teie/meie hambapesu tabletid on täpselt paraja suurusega, vahutavad täpselt nii palju kui vaja ja vaht, see on mõnusalt siidine, meeldivast maitsest rääkimata. Ah  jaa, keskkonna teema on lausa kirss tordil.

 8. Minul on esimene kogemus hambapesutablettidega. Saan öelda, et olen rahul, veidikene võiks küll värskustunne suus kauem kesta, aga eks see oleneb ka paljudest muudest asjadest.
  Muidu olen täitsa rahul ja arvatavasti teen ka püsitellimuse.

 9. Olen kasutanud mitmeid hambapesutablette ja tuleb nentida, et need on seni kasutatutest kindlasti kõige paremad. Paraja suurusega, vahutavad täpselt nii palju kui vaja ja maitse on värske. Edaspidi võiks leida valikust muidugi teisigi hambapesutablette ja miks mitte müüa täitepakke ka ilma püsitellimuseta.

 10. Üks lemmikumaid uudistooteid, millega tutvusin eelmisel aastal. Täiega meeldib naturaalne ja värske maitse, mugav on reisile kaasa võtta. Ja no kõik alati huviga tahavad proovida kui purgi välja võtan. Sobib hästi ka kingiideeks! Mulle veel täiega meeldib see loodust hoidev mõte, supertoode!

 11. Sattusin Mündi lehele üsna juhuslikult, aga keskkonnasõbralikkuse aspekt haaras kohe kaasa. Polnud varem hambapesutablette kasutanud ja ootused puudusid, aga esimene kord seda proovides oli lausa super üllatus. Mulle meeldib, et tableti maitse pole liiga intensiivne, vahutab mõnusalt ja jätab suhu kerge värskuse. Minu jaoks on hambapastade puhul probleemiks liiga intensiivne maitse, mis suu õhetama paneb, aga Münt on lihtsalt super!
  Mulle tundub isegi, et Mündi tabletid on natuke liiga suured, et poolest tabletist juba piisaks (tundub natuke raiskamisena). Aga ma olen selle ostuga väga rahul ja kindlasti jään püsikliendiks ja soovitan ka sõpradele.

 12. Oleme ühe nädala tablette kasutanud ning kogemus on väga hea. Ei ole mingit tuubiga jändamist, kogus on alati paras, maitselt värske. Tänud tegijatele

 13. Varasemalt ei ole hambapesutablette kasutanud, nii et paar päeva läks aega enne kui ära harjusin. Alguses oli maitse natukene harjumatu ja võõras just see tableti hammustamise pool. Nüüd aga väga meeldivad ja kui praegune nö proovipurk otsa saab, siis uurin püsitellimuse varianti ka 🙂

 14. Olen rahul. Hambahari nii hea mõnus ja pehme. Tabletid lihtsad ja mugavad kasutada. Võib olla liialt vahutab aga muidu super toode .

 15. Oleme kasutanud Mündi hambapesutablette peaaegu aasta ja oleme kogu perega väga rahul! Kõik toimib ja poes kõnnin habapasta riiulitest või nende sooduspakkumistest rahulikult mööda! Pole vaja osta plasttuube! Kõik TOIMIB VÄGA HÄSTI!

 16. Lihtne, ei mingit pastaga määrimist. Hea järelmaitse suus, ka naine kiidab. Edu !

 17. Väga põnev toode. Peale esimesi kordi tundusid hambad üksteise vastu justkui pisut hõõrduvat. See oli ootamatu ja võõras tunne, kuid pärast paari päeva kasutamist ei pane sellist asja enam tähelegi ja nüüd leiabki toode kasutust igapäevaselt, sest see on mõnes mõttes isegi mugavam kui hambapasta võtmine tuubist! Mulle isiklikult meeldiksid vist isegi väiksemad tabletid, sest praeguse suuruse juures ajab suu ehk liigagi vahuseks. Samas ongi inimesed erinevad – kes paneb hambaharjale herne suuruse pastatüki, kes katab terve harjase pastaga ära. Ahjaa, näeb vannitoas ka esteetilisem välja kui hambapasta tuub. Ma küll ei aja keskkonnasõbralikkust nui neljaks taga – kui ikkagi toode on ebamugav kasutada, siis ootan parema toote turule tulekut – kuid Münt tabletid kalduvad pigem sellesse “mugav kasutada, etem kui harjumuspärane toode” kategooriasse. Soovitan vähemalt proovidagi!

 18. Piisavalt vahutav ning suhu jääb värske maitse – sain kõvasti parema kasutuskogemuse kui ühe teise firma analoogsete hambapesutablettide puhul.

 19. Kuna lihtsalt meeldib natukene teine lähenemine asjdele. Telefonis viskas Mündi reklaami ette.See kohe meeldis mulle. Tellisin hetkega! Teadamata üldse mis Münt on :). Kuna varasemalt kasutas kogu pere mingit Amway hambapastat. Seda sain oma ema käest kuskilt kummalist teed pidi. Koroona ajal aga tekkis sellega tõsine tarnekriis. No aga loodus tühja kohta ei salli! Nüüd on meil Münt.
  Meile meeldib mündiga hambaid pesta kuna maitse on palju mahedam. Maitsest kunab läbi sooda ja ksülitool. See pole häiriv. Närides ainult natukene sooda tera tundub hamba all liiga tugev. Peale pesu on hambad kenasti siledad ja suus on puhas tunne. Tundub, et mündi koostis ei kuivata suu limaskesta. See probleem oli mu mehel ennem varasemate pastadega. Nüüd enam pole.
  Loodame, et selles tagasisidest on kasu!
  Täiesti rahul Mündi kasutajad

 20. Mündi hambapesutabletid on innovatiivsed, loodussõbralikud ja lisaks jätavad peale pesu suhu mõnusa värskuse. Soovitan!

 21. Kuigi alguses oli minu jaoks harjumatu kõrvalmaitse/järelmaitse, siis nädalaga harjusin sellega ära ja täitsa mõnus on! ja MUGAV, võtad ühe tableti ja ei pea muretsema, et liiga palju, liiga vähe või üldse kukub harja pealt maha 🙂
  Minu jaoks üllatav ja positiivne on see, et minu elukaaslane, kes muidu on väga valiv hambapastade suhtes, siis tema jaoks oli see esimesest korrast peale meeldiv ja mõnus hambapasta, mis andis mõnusa värskustunde.

 22. Järelmaitsega hakkan juba harjuma. Nüüd einkujuta ettegi, et peaks pastat poest ostma. Küsimus vaid, kas olete mõelnud sellel et suvel kolime ja siis suunaks tellimuse teisele aadressile. Kuidas seda teha? Ja kui keeruline teil hallata?

 23. Mugav kasutada, töötab hästi, midagi negatiivset öelda ei saa. Väga hea toode.

 24. Väga hea toode, võibolla võiks natuke vähem vahutada ja olla erinevad maitsed 🙂

 25. Hambapesu tabletid käes ja kasutusel. Väga mõnusad ja äärmiselt meeldiva värske maitsega.
  Vahva üllatus oli karbist leitud bambusest hambahari 🙂
  Selline üllatus teeb alati rõõmsaks!

 26. Hambapesu tabletid käes ja kasutusel. Väga mõnusad ja äärmiselt meeldiva värske maitsega.
  Vahva üllatus oli karbist leitud bambusest hambahari 🙂
  Selline üllatus teeb alati rõõmsaks!

 27. Korra juba proovitud, aga tahtsin teisi variante ka katsetada (pulber jne). Siiski on tabletid mugavaim ja parim variant :heart:

 28. Tabletid on hea naturaalse maitsega, sööks neid niisamagi. Samuti lähevad suus hästi vahtu ja pesevad hästi.

 29. Olen tootega väga rahul. Mugav kasutada, teeb hambad puhtaks ja jätab suhu värske maitse.

 30. Olen tootega väga rahul. Meeldib, et vahutab vähe ja pärast hambapesu jääb värske piparmündi järelmaitse (täpselt paras, mitte liiga intensiivne).

 31. Oi kuidas mulle meeldivad MÜNT hambapesutabletid! Hambad saab puhtaks nendega lausa võluväel!

 32. Väga äge tootekontseptsioon ja sisu ka. Igas mõttes meeldis, lastele ka, jään kindlasti ka edaspidi kliendiks 🙂

 33. Ostsin sõbrale kingiks ja nädal aega hiljem sõber kirjutas ja rääkis kui rahul ta on ja kui hästi need tabletid toimivad.

 34. Üldjoontes olen väga rahul. Mugav reisile kaasa võtta. Pole muret lennukis.
  Lapsed tõid miinuseks, et ei vahuta.

 35. Enam ei tahagi kasutada tavalist hambapastat, mis jättis väga keemilise maitse suhu. Mündi hambapesutabeltid on mahedad, aga samas värskendavad.

 36. Mugav ja lihtne kaasas kanda, pakend oli väga ilus, toode lõhnab ja maitseb hästi, toimib hästi

 37. Tänan, et uurite tagasisidet! Äge idee ja mõte ja roheline mõtteviis igati tervitatav. Pakki avades tekkis mulje, et pakk on varasemalt mitu korda lahti-kinni pandud. Ümmargune kleebis oli murde kohast väga närune. Purk laseb läbi tablettidest tulevat ja ilmselt transpordi käigus tekkinud tolmu. Kogu karbi sisu ja koht, kus karbi avasin, sai mõnusalt valge tolmuseks ning piparmündi lõhnaliseks. Puudust tundsin ka kergest selgitusest, kuidas tablett pastaks muutub 🙂 Muus osas on toode ja idee super! Endalgi subscriptionsiga hambapasta ja harja müük mõttes olnud – Teie tegite selle teoks! Super! Natuke jäi arusaamatuks uue hambaharja saabumine peale 3 kuud…tuleb uus hambahari koos tablettidega? Tänan! Muidu on toode nauditav ja hari on ka mõnus 😉

 38. Tuleb harjuda,et enne pesemist tuleb midagi peeneks närida.Maitse parajalt piparmündine,vahtu vähe,mida peetakse õigeks pesusubstantsiks.Reisivariandina super,aga kas ka igapäevaslt kogu aeg kasutada,eks aeg näitab.

 39. Mulle meeldis see tunne, kui sain käega katsuda, mis minu suhu läks. Mõtlesin toodet kasutades, et kas närimine tugevdab lõualiigeseid. Andsin hambapesutablette nuusutamiseks ka oma pereliikmetele ning neile meeldis. Praegu keerlevad mu peas küsimused, et kui palju säästab purk keskkonda, ning kas ta laguneb keskkonnas lõplikult ära. Tunnen, et minu lapsed kasutavad tulevikus pesemiseks vaid tablette ning tulevikus meenutatakse pastat, seda itaalialikku minevikku. Olete andnud mulle ühe põhjuse rohkem, miks naeratada hommikul:)

 40. Mulle väga meeldis ilus pakk, mis mulle saabus ja ilma plastita 🙂 Hambapesutabletid on väga huvitavad ja töötavad hästi, minul on esimene kord kasutamas sellist toodet, olen väga rahul ja jätkan püsitellimusega.

 41. Katsetasin hambapasta tablette esimest korda. Üle ootuste hea toode! Vahutab väga hästi, samamoodi nagu tavaline pasta. Sobib isegi minu tundlikele hammastele.

 42. Väga hästi puhastavad, lähevad mõnusalt vahtu. Veidi harjumist vajavad kuid olen väga rahul.
  Nii tore, et nii keskonnasõbralik :earth_africa:

 43. Olen väga rahul. Mulle meeldib, et tabletid tulid klaaspurgis. Mulle pole meeldinud kunagi hambapasta tuubide lõpud, mis ikka jätavad mingi osa lõpust tuubi sisse. Ka pole neid võimalik pakenditöötlusse suunata, sest ei saa pesta, kui just katki ei lõika.
  Maitse on meeldiv, vahutab vähe, mis on tavalise hambapasta rohke vahu tõttu olnud mulle väga ebamugav. Peale kodulehelt tableti koostise lugemist ja kinnitust, et seal on kõik, mida üks hammas vajab, olen ka selle mure seljatanud, et äkki on midagi vajalikku vähem või jääb puudu.

 44. Mulle väga meeldiks kui pakendamist veelgi minimaliseerida. 2 väikest purki üsna suures karbis. Samas ilmselt mõistetav. Kõige enam tundsin puudust juhendist. Kuigi ma olin ise teadlik, siis inimene kellele teise reisipurgi kinkisin, vajas selgitust. See peaks kindlasti olema purgil. Tingmärk “suu” on veidi segane ehk.
  Muidu tarne oli kiire ja korralik:)
  Väga mõnus. Ootan uusi maitseid:)

 45. Münt on minu jaoks viinud hammaste pesemise täiesti uuele tasemele. Nüüd pole see enam kohustus, vaid igapäevane sündmus, mida ootan huviga. Aitäh teile! 🙂

 46. Olen antud tootega väga rahul! Mündi maitset võiks olla veidike rohkem.
  Meeldis ka see, et hambapastat ei lähe enam niisama raisku. Väike tablett, aga suu saab kenasti pestud.

 47. Mulle väga meeldivad Münt hambapesutabletid. Esiteks on need hea maitsega, teiseks väga mugavad ning kolmandaks loodussõbralikud. Soovitan julgelt kõigil proovida! 🙂

 48. Eriti super toode inimestele, kes reisivad palju. Väike hambapasta tuub kuivab enne ära, kui see lõpuni saab kasutatud – samas Mündi tabletid viskan rohukarpi, nii mitu kui vaja.

 49. Meeldib, et vahutab vähe ja toimib väga hästi. Ka keskkonnale mõtlemine on sümpaatne.

 50. Tabletid on väga mõnusad ja tõhusad, hambad saab ilusti puhtaks. Hambapastat ma enam ei kasuta juba pikemat aega, vahetan hambapulbri tablettide vastu – mugavus. Doseerimine kerge, maitse mõnus, pakend hästi läbimõeldud. Aitäh, müntlased!

 51. Tere,

  Münt meeldib tervele meie perele. Just 8aastaseks saanud laps on ka vaimutuses. Oleme kolmekesi, kardan, et purk saab varem tühjaks, kui püsitellimuse välp praegu on.

 52. Vähe vahutav, mis sobib suurepäraselt.
  Hea maitse ja mõnus värskus.
  Super!!!!

 53. Väga värske maitse ja lõhnaga, pakend mõnus ja pisike kaasavõtmiseks, sooviks ka varianti taastäitmiseks ilma püsitellimuseta.

 54. Meeldib, kui kergelt tableti abiga hambad puhtaks saab. Vahepeal jääb kerge soodamaitse suhu. Seda on mugav kaasa võtta igale poole, ei pea isegi reisikomplekti ostma, kui endal mõni väiksed taaskasutatav purk olemas, viskad vajaliku arvu tablette sisse ning minek. Kasutan tablette kahepeale partneriga ning purk saab enne kolme kuud kindlasti tühjaks.

  Lahe toode, jätkake ikka samas vaimus

 55. Mugav kasutada, kaasas kanda ja meeldiv maitse. Kuuldavasti looduslik. Nüüd jäängi neid kasutama, sest saan eelistada eestimaist välismaisele masstootele.

 56. tabletid on okeid. Kasutada on ok. segaseks jäi see,et kui võtsin korra püsitellimuse, kas mulle nüüd iga 3 kuu tagant tuleb pakk või tuleks ise üle tellida (tahaks teisi maitseid ja fluoriidisisaldusega tablette ka proovida ntks) + et kardan,et mul kuluvad need kauem ära, kui 3 kuuga. On veel küsimusi õhus, aga pole ka süvenenud kodulehel teemasse

 57. Olen proovinud erinevate tegijate hambapesutablette ja lemmik on Münt enda tootega. Teeb hambad mõnusalt puhtaks, suu värskeks ja boonusena vahutab sama palju kui tavalise pastaga. Ja tablette hea mugav kaasas kanda. Kindlasti jätkan kasutamist, püsitellimus tehtud!

 58. Väga super tabletid. Mulle meeldib ka, et teete seda pakendivabalt selles mõttes, et kui kuus tellida saab lihtsalt toote kätte. Aga reisipurgi ostsin just selleks, et I korral proovida ja sellele küll poleks pidanud panema ümber 6 korda suuremat pappkarpi 😀

  Jõudu tegemistele ja tellime ka tulevikus 😉

 59. Tablettidest tekib mõnusalt paks, mündi maitsega vaht, hambad tunduvad peale pesu korralikult puhtad. Hetkel igati rahul ja jätkan kasutamist.

 60. Idee ja (sh tehniline) teostus on suurepärased! Olete hakkama saanud vinge asjaga, tublid!

  Hind on kallis. Tavainimene ilmselt tänavalt ei osta, kuna “tavaline” hambapasta maksab 10x vähem.

  Elukaaslane proovis ka ning arvas, et ei pesnud hambaid päris puhtaks. Mulle aga väga meeldib, et on looduslik ja plaanime jätkata tellimist.

 61. Lõhn on super aga maitse on natuke liiga lahja ja järelmaitse on kergelt seebine. Hambaniidi purk ja idee on väga vinge. 😉

 62. Tabletid on head. Küll aga on hambahari liiga suur ja liiga pehme. Paki kättesaamisel eeldaksin pisut personaalsemat lähenemist, mitte paki leidmist terepimademelt.

 63. Väga rahul ja 6-aastane loobus ka oma magusast pastast. Mõnusalt mündine, aga piisavalt mahe, et sobib ka mu lapsele.

 64. Algul veidi harjumatu, kuid siiski mugav kasutada. Pärast pesu mõnus värske tunne. Nii pakend kui toode ise näevad ilusad välja ka.

 65. Mulle väga meeldib. Vahutab piisavalt ja mõnus värske maitse. Algul tundus järelmaitse veidi “seebine”, aga enam see ei häiri.

 66. Kui saaks veel pisematele inimestele natuke mahedam versiooni siis oleks kogu pere müüdud. Suurtele kõigile meeldib marudalt!

 67. Olen münt hambapesutablettide kauaaegne kasutaja. Olen nendega väga rahul ning alati soovitan ka teistele.
  Minu eeskujul kasutab neid juba ka minu perekond.

 68. Olen rahul, hambad on puhtad. Kuna kasutan elektrilist hambaharja, siis vahutamine on märksa väiksem, kui tavalise hambaharjaga pestes, aga sellest pole väga hullu midagi.

 69. Olen nende hambapesutablettidega väga rahul. Alguses jäi natuke harjumatu järelmaitse suhu, kuid nüüd ei pane seda enam tähele. Mündi maitse on suht tagasihoidlik, tunduvalt nõrgem, kui tavalistel hambapastadel.
  Väga meeldivaks üllatuseks oli pisike kingitus – hambaniit. Aitäh!

 70. Mulle väga meeldib. Hea tunne on, et lisaks mahedale maitsele teen endale ja loodusele head. #peseveits

 71. Toode väga meeldib ja veel olulisem, see meeldib lastele! Tütar kutsub neid hambapesu kommideks! 🙂

 72. Veidi võõras ja ebamugav on imeliku konsistentsiga tablette katki närida, peseb muidugi hästi, aga olen pastaga nii harjunud, et tableti närimine ja selle mitte alla neelamine on paras katsumus. Hambad puhtad ja suus pikalt värske tunne.

 73. Alguses oli skeptiline, aga hetkel väga rahul. Tegemist väga laheda tootega. Väga meeldib see, et saan lisaks olla keskonna sõbralik ja ei söö kahjulikke aineid endale sisse. Lisaks meeldib ka lastele. Kodulehel võiks olla ainult rohkem spetsiifilist infot toote kohta. Jõudu.

 74. Väga mõistlik kohaletoimetamine ja täiega mõnus on lihtsalt purki täita ja jälle hambaid pesta!

 75. Muidu kõik tore ja vahva, kuid sooviks et tablett oleks suurem või vahutaks rohkem. võib jääda veidi toores maitse suhu.

 76. Üks väga hea toode. Mulle meeldib, et toodet saab kasutada lõpuni (tuubist enamasti kõike kätte ei saa) maitselt mahedad ja teevad oma töö tõesti hästi. Kindlasti jätkan tarbimist!

 77. Oleme Münt hambapesutablettidega väga rahul! Mugav kodus kasutada, mugav kaasa võtta, maitseb hästi, vahutab hästi, meeldiv värskus pärast hammastepesu. Soovitasin ka sõpradele.

 78. Ostsin, ise mega rahul, õnnestus veenda vanemad ka proovima, et fluoriidivaba ja hambaarstid kiitsid heaks ja eesti värk ja õpilasfirma kah veel! Emps: “Kuule telli mulle ka, mulle need väga meeldivad!!”

 79. Mulle väga meeldib see kontseptsioon, et pole tuubi ja et ei pea ka poodi jooksma kui avastad, et hambapasta on otsas. Meeldib, et papberkotis tuleb pakk postkasti ja õigel ajal. Väga mugav on reisil neid kasutada. Olen väga rahul!!! Ostsin esimene purgi poest ja neid on veel alles. Postiga saabunud tablettidel on natuke teine maitse. See on ok, aga usun, et tippkvaliteet on see, kui erinevad partiid on sama maitsega.

 80. Olen tootega väga rahul! Tellisin umbes aasta või paar tagasi esimese purgi MÜNTI ja see ei tahtnud kuidagi otsa saada – maitse polnud piisavalt tugev, et hingeõhku värskeks teha, küll aga moonutas ta hommikohvi maitset. Esimene purk sai lõpuks vaevaga tühjaks ning olin uue saabudes väga üllatunud, sest tabletid on läbinud uuenduskuuri! Maitse on mõnusalt mündine, hambad jäävad puhtaks ja hingeõhk värskeks. Olen väga rahul!

 81. Hambapesutabletid on suurepärased. Ei kujuta ettegi enam, et kasutaks hambapesuks midagi muud. Küll aga tunnen, et püsikorralduse sageduse määramine võiks käia juba ostu sooritades. Nt oleks tore, kui saaksin ostu sooritades jätta kommentaari, kui sageli soovin uut täitepakendit enda postkasti. Olen aru saanud, et hetkel on see võimalus vaid e-maili teel.

 82. Väga rahul tablettidega :+1:
  Eestis tehtud :u1F1EA::u1F1EA:
  Looduslikud :four_leaf_clover:
  Teevad hambad puhtaks :u1F9B7:
  Lapsel rõõm kasutada :hugging:

 83. Kas oleks võimalik purgile mingi doseerimisvidin juurde leiutada. Purgist on märja käega keeruline seda ühte tabletti kätte saada.

 84. Mulle meeldib, et suu ei ole nende tablettidega vahtu täis, hambad saavad kenasti puhtaks ka meie rauarohke veega. Püsitellimus jõudis kenasti kohale.

 85. Hambapesutabletid puhastavad hästi hambaid, vahutab kenasti ja suus ei kipita.
  Varieerub pärastine värske tunne suus – vahel on hea mündine, vahel savi maitse domneerib ja siis ei ole nii värske tunne suus, kuigi hambad kenasti puhtad.

  Muus osas klienditeenindus on pigem halb, et kui muresid tekib, tuleb valmis olla selleks. Eriti püsiklientide puhul. Mu jaoks on aga toode niivõrd hea, et pusin vastu.

 86. Toode meeldib, korra sai ka proovitud ühtesid teisi hambapesutablette, mis ei olnud nii värsked ja ei jätnud suhu samasugust tunnet.

  Ainus asi on selles, et need täitepakid võiksid kulleriga toomise asemel äkki ka pakiautomaatidesse olla saadetud, et oleks mugavam oma graafiku järgi kätte saada. Tundub sellise toote puhul mugavam kui see, et kulleri poolt isiklikult uksel üleandmine.

 87. Mugav ja kiire. Oli kiirelt ukse taga. Paber pakendis. Ja see lõhn! Nii mõnus värske piparmünt.

 88. Meie pere uus lemmik.

  Lihtne kasutada ja mõnus mündine maitse. Lapsele meeldib nüüd ka rohkem hambaid pesta 🙂 .

 89. Minu laps on hambatablettide fänn. Kui ennem oli hambapastaga üks igavene jändamine, siis nüüd on hambapesu lust ja lillepidu!

 90. Tere! Meeldis väga see, et kaup toodi lausa koju kätte ja inimene oli ka väga meeldiv, kes kauba üle andis. Natukene oleks võinud küll varem kohale jõuda, väike vahe jäi. Kuid polnud hullu, hambapastat ka veel vanast ajast alles. See viga annab parandada ju. Kuid muidu olen toote ja hambaharjaga ka ikka väga rahul, kõik on 5+. Jõudu, edu ja ikka parimat Teile. Lugupidamisega Anne

 91. Väga tublid noored, kes selle tootega välja tulid. Lisaks sellele, et mündi kasutamine propageerib puhtamat eluviisi, siis tundub, et ka hammastele ja kehale on mündi koostis võrreldes tavalise hambapastaga palju parem. Miinuseks toon välja selle, et püsikliendina ei jõudnud mündi hambapesutabletid õigel ajal minuni (rohkem kui nädal hilinemist) ehk siis olin sunnitud ikkagi poest hambapastat ostma. Samuti võiks klienditeenindus olla parem ja kiirem, kuid toode iseenesest on hea ning jätkan mündi kasutamist ka edaspidi.

 92. Vägagi rahul. Julgen soovitada tuttavatele. Lihtne kaasa võtta külla minnes, paar tabletti minikotti ja ruumi kokkuhoid ka.

 93. Meeldib toote kontseptsioon! Ja ka reaalne toode on väga hea!

  Eelmise partii tabletid vahutasid rohkem, samas praegustega jääb pärast pesu “värskem” ja piparmündisem maitse :slightly_smiling:

  Väga mugav kaasa võtta reisidele.

  Mugav keskkonnasäästlik tarne ja püsitellimus pakiautomaati.

 94. Väga mugav ja käepärane, ainult, et kuna kiireeluviisi juures ei jõua just igalhommikul oma rutiiniga hambapesuni, on nüüd, uuel kuul, paarkümmend tabletti ülearu. Vahelduseks võiks tõesti olla ka muid maitseid peale piparmündi, üldiselt väga rahul!

 95. Mina olen rahul, tavalist hambapastat enam kasutada ei soovi. Sooviks edaspidi ka teisi maitseid piparmündile vahelduseks.

 96. suurepärane toode, eks algus ikka uus aga pole probleemi harjumisega. Meeldivalt värske tunne.

 97. Olen väga rahul, et mu esimene katsetus plastivaba hambapesu teel nii lihtsalt ja õnnestunult kulges. Kodulinna tegijad puhta boonuseks. Tabletid toimivad, praegune partii meeldib oma värskustundega isegi rohkem kui eelmine. Eriti tore, et sain kohe esimese tellimuse teha pakendivabalt, kuna sobiv hoidik oli kodus olemas. Huviga ootan ka teisi maitseid. Kiidan ka väga kiire tarne eest.

 98. Teine ports tablette on esimesega võrreldes natuke tugevama maitsega, kuid endiselt väga head ning mugav kasutada. Kindlasti jään neid kasutama :slightly_smiling:

 99. Meie pere lemmikud juba pikka aega:u1F90D: Parim valik nii endale kui ka loodusele!

 100. Olen tootega väga rahul. Hea mugav kaasa võtta ning hambad jäävad kenasti puhtad! 🙂

 101. Olen väga rahul! Sain toote ilusti kätte. Mulle meeldib, et on kasutatud teise ringi paberit. See pipatmündi lõhn on muidugi eriti mõnus.

 102. Toode on super,tahaks lastesõbralikku maitset ka. Kodune postkast on parim viis kättesaamiseks.

Show reviews in all languages (198)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

User Review
 • Maitse
  Sending
 • Tekstuur
  Sending
 • Efektiivsus
  Sending

Vaata lisaks teisi tooteid?