Skip to main content

Ostukorv

Close Cart

Sul on küsimus?
Vastame rõõmuga.

Kuidas hambapesutablette kasutada?

Pista münt suhu ja näri läbi. Tablett lahustub suus ja hakkab vahutama. Harja hambaharjaga kaks minutit, kuid pärast seda ära loputa suud veega, et hammast hooldavad mineraalid minema ei kanduks. Pärast on hea tunne nii puhaste hammaste kui ka looduse hoidmise pärast! Õpetust saab vaadata siit.

Millest Münt hambapesutabletid koosnevad?

Piparmünt: poleerivast kaltsiumkarbonaadist; erütritoolist ja ksülitoolist, mis takistavad peamise kaariesetekitaja Streptococcus mutans-i paljunemist; hambaemaili mineraliseerivast bentoniitsavist; kookosseep naatriumsulfonaadist; naturaalsest Mentha x Piperita õlist; süljeeritust esile kutsuvast viinhappest; looduslikust valgendajast ja puhastajast naatriumvesinikkarbonaadist.

Mida hambaarstid arvavad?

Oleme tootearendusse kaasanud üle mitmekümne hambaarsti. Münt on müügil ka Dentalese ja Tallinna Hambapolikliinikus ning kõikidel toodetel on “Tallinna Hambapolikliik soovitab” kleepsud.

Kõik ettevõtte Münt tootevalikus olevad tooted vastavad Euroopa Liidu kosmeetikatoodete määruse nõuetele. Mündi tooded vastavad Euroopa Komisjoni regulatsioonile 1223/2009. Mündi hambapesutablettide valmistamisel on läbi viidud mikrobioloogilised testid, mis kinnitavad hambapesutablettide puhtust.

Kus tablette toodetakse?

Kõik hambapesutabletid on valmistatud Euroopas LST EN ISO 13485:2016 sertifitseeritud tehases.

Mis saab tühjast purgist?

Üleliigse prügi vältimiseks saadame uue täitega hambapesutabletid otse kodu postkasti komposteeritavas paberkotis, kui oled sooritanud püsitellimuse.