Meie lugu

Hambapesu uues kuues!

 Münt sai alguse 2019 sügisel, mil neli entusiastlikku Hugo Treffneri Gümnaasiumi noort otsustasid luua õpilasfirma, et muuta hommikurutiin kemikaalidevabaks ja keskkonnasõbralikuks. 

Täna on Mündi tooted leitavad kahekümnest erinevast edasimüügiesindusest ning hambapesutabletid soetanud üle 2000 inimese, kellega üheskoos saastevabama maailma ning säravamate naeratuste poole sammume.

õpilasfirma Münt meeskond

Miljon merelooma hukkub iga aasta plastiksaaste tõttu

Päevast päeva teeme samme oma ökoloogilise jalajälje vähendamiseks, ehkki nii lihtsate argitegevuste juures, nagu hammaste pesu, kasutame siiani iganenud lahendusi.

Just selle tulemusena lõpetab iga aasta üle 1 000 000 000 plastikust hambapastatuubi maailmameres või prügimägedel.

On vaid üks planeet Maa

Münt usub, et väikesed muutused, mille kaudu üheskoos loodustsäästvama tarbimise poole liigume, aitavad hoida planeedi Maa puhtana ning õnnelikuna.

Seetõttu jätab Münt hüvasti plastmassist ümbruskonda rüvetavate hambapastatuubidega ning tutvustab klaaspurkides hambapesutablette, mis muudavad püsitellimuse abil hammaste pesu täiesti pakendivabaks.

Product image
Founder image

Millal lugesid viimati hambapasta tagakülge?

Nimelt moodustab traditsioonilisest hambapastast 40% vesi, mis tagab ideaalse elukeskkonna ainuraksete elutsemiseks. Bakterite eemal hoidmiseks ja toote vedela kuju säilitamiseks kasutatakse hambapastades massiliselt säilitusaineid, vängeid kemikaale ja isegi raskemetalliühendeid. 

Kõik, mida vajad, mitte midagi üleliigset!

Me usume, et tegevus, mida korratakse iga päev kaks korda ja nii pea kogu elu vältel, peaks olema kasulik nii keskkonnale kui ka tervisele.

Seetõttu oleme Mündi hambapesutablettidesteemaldanud kõik keemiliselt sünteesitud koostisosad ja asendanud need naturaalse kvaliteetse toorainega.  

Product image

,,Väikesed muutused viivad meid üheskoos suurte võitudeni!”

- Mündi tiim